Logi

Pilsētas vides trokšņu karte

Rīgas pilsētas vides trokšņu karte noderēs, lai vērtētu, salīdzinātu un, piemēram, izvēlētos atbilstošāko skaņas izolācijas risinājumu dzīvoklim vai birojam.

vides trokšņu karte pilsētā Rīga

  >>>

Stikls un stikla paketes

Stiklam ir būtiska loma mūsdienu celtniecībā, tā kā stikls nodrošina energoefektīvu norobežojošo konstrukciju un dod iespēju maksimāli izmantot dienas gaismu telpu apgaismojumā.3K stikla pakete

  >>>

Uw siltumcaurlaidības aprēķins

Logs ir norobežojoša konstrukcija un viena no būtiskākām tā īpašībām ir apkures enerģijas izolēšana telpā apkures periodā.loga Uw

  >>>

Loga iebūves vietas izvēle ailē

Loga iebūves vieta ir jāskatās atbilstoši konkrētai ailei. Logam jāatrodas pēc iespējas, lai rasas punkta izoterma nenonāk telpas pusē, lai telpas mitrais gaiss nekondensējas uz konstrukcijām telpā

iebūvēts logs ailē

  >>>

Noteikumi stiklotām konstrukcijām

Konstrukcijas novietojums, tās izmēri, dažādas uz to attiecināmās slodzes un konstrukcijas ekspluatācija diktē stikla īpašību, tai skaitā tā biezuma, izvēli.

stiklu deformācijas

  >>>

Stikla paketes starplika

Logu stikla paketes un logu rāmji sasnieguši labas siltumu izolējošās īpašības, bet stiklotās konstrukcijas kopējā energoefektivitātē būtiska loma ir arī stikla paketes savienojumam, paketes starplikai.

Stikla paketes starplika

  >>>

Logu palodzes

Loga āra palodzes ir nozīmīgas ne tikai attiecībā uz mājas izskatu, bet tās arī veic lietus ūdens novadīšanu projām no loga un attiecīgā mūra un novērš iespējamo ūdens kaitējumu ēkas fasādei.

loga palodzes

  >>>

Logi

Dažādu vēršanas veidu, ar saviem funkcionalitātes, siltumizolācijas, skaņas izolācijas, drošības un citas prasībām.

logi

  >>>

Plastmasas logu un durvju sistēmas

Plastmasas rāmja logiem ir ļoti laba cenas/veiktspējas attiecība, tie ir noturīgi pret saules un lietus ietekmi un ir viegli kopjami.
plastmasas logs

  >>>