Apkures sistēmas

Akumulācijas tvertne malkas apkures sistēmai

Malkas apkures sistēmā akumulācijas tvertne ļauj darboties malkas katlam ar pilnu jaudu, kas uzlabo katla veiktspēju, paildzina katla kalpošanas laiku un samazina ar kurināšanu saistītos izmešus atmosfērā.

Akumulācijas tvertne malkas apkures sistēmā palielina arī lietotāju komfortu, nodrošinot ar iespēju retāk papildināt kurtuvi ar kurināmo.

akumulācijas tvertnes apkures sistēmai

  >>>

Centrālās ūdens gravitācijas apkures sistēma

Centrālās ūdens gravitācijas apkures sistēmas ir sākotnējā un vienkāršākā no centrālām ūdens apkures sistēmām. Šīs apkures sistēmas pamatā ir ūdens dabiskā cirkulācija, kas rodas no tilpumsvara starpības starp smagāko atdzisušo ūdeni apkures sistēmā un vieglāko, sasilušo ūdeni apkures katlā.

Centrālā ūdens dabiskās cirkulācijas apkure

  >>>

Saules enerģijas apkures sistēma

Mērķis apkures sezonā ēku piesildīt ar enerģiju, kura iegūta no saules kolektoru sistēmas, nav neiespējams, bet būtiskas prasības izvirzītas tiek pret pašu ēkas energoefektivitāti, tās novietojumu un ierīkoto apkures, enerģijas akumulācijas un saules kolektoru sistēmu.


Sonnenhaus principiālā uzbūve

  >>>

Malkas apkure

Malkas apkure ir videi draudzīgs un ekonomiski izdevīgs enerģijas avots, un labi izžāvēta malka dod būtiski vairāk enerģijas par neizžāvēto.malkas pagales

  >>>