Jaunākie raksti

Pilsētas vides trokšņu karte

Rīgas pilsētas vides trokšņu karte noderēs, lai vērtētu, salīdzinātu un, piemēram, izvēlētos atbilstošāko skaņas izolācijas risinājumu dzīvoklim vai birojam.

vides trokšņu karte pilsētā Rīga

  >>>

Vēstuļu sapludināšana

Vēstuļu sapludināšana efektīvi taupa laiku, samazina neuzmanības kļūdas, dramatiski paātrinātu līdzīgu dokumentu sagatavošanas procesu un veido datu bāzi dokumentiem, kuriem atšķiras vien daļa no teksta, piemēram, adresāts un ar to saistītā informācija. Vēstuļu sapludināšanas funkciju var izmantot līguma, ielūguma, sertifikātu un līdzīgi tipveida dokumenti, kuros ir pamata, nemainīgā teksta bāze un teksta mainīgā, individuālā daļa.

dokumenta sagatave un datu bāze excel tabulā

  >>>

Populārākie raksti

Akumulācijas tvertne malkas apkures sistēmai

Malkas apkures sistēmā akumulācijas tvertne ļauj darboties malkas katlam ar pilnu jaudu, kas uzlabo katla veiktspēju, paildzina katla kalpošanas laiku un samazina ar kurināšanu saistītos izmešus atmosfērā.

Akumulācijas tvertne malkas apkures sistēmā palielina arī lietotāju komfortu, nodrošinot ar iespēju retāk papildināt kurtuvi ar kurināmo.

akumulācijas tvertnes apkures sistēmai

  >>>

Saules leņķis virs horizonta Latvijā

Saules leņķis - saules staru krišanas leņķis attiecībā pret horizontu ir mainīgs. Lielāks vasarā un mazāks ziemā. Zinot saules leņķi, ir iespējams plānot vasaras mēnešiem nojumes, pārkares un citu ēkas saules aizsardzību.

Saules leņķis virs horizonta

  >>>

Rasas punkts un rasas punkta temperatūra

Konkrētos apstākļos, pie attiecīgas virsmas temperatūras un gaisa mitruma ir iespēja, ka loga stikla iekšpusē, rāmja konstrukcijā vai uz sienas kondensējas ūdens pilieni, kas ilgstošā kondensācijas procesa rezultātā var radīt uz virsmas pelējuma sēnīti, vizuāli un tehniski bojāt konstrukcijas.


kondensāts uz loga stikla

  >>>