Konstrukcijas

Pilsētas vides trokšņu karte

Rīgas pilsētas vides trokšņu karte noderēs, lai vērtētu, salīdzinātu un, piemēram, izvēlētos atbilstošāko skaņas izolācijas risinājumu dzīvoklim vai birojam.

vides trokšņu karte pilsētā Rīga

  >>>

Stikls un stikla paketes

Stiklam ir būtiska loma mūsdienu celtniecībā, tā kā stikls nodrošina energoefektīvu norobežojošo konstrukciju un dod iespēju maksimāli izmantot dienas gaismu telpu apgaismojumā.3K stikla pakete

  >>>

Loga iebūves vietas izvēle ailē

Loga iebūves vieta ir jāskatās atbilstoši konkrētai ailei. Logam jāatrodas pēc iespējas, lai rasas punkta izoterma nenonāk telpas pusē, lai telpas mitrais gaiss nekondensējas uz konstrukcijām telpā

iebūvēts logs ailē

  >>>

Noteikumi stiklotām konstrukcijām

Konstrukcijas novietojums, tās izmēri, dažādas uz to attiecināmās slodzes un konstrukcijas ekspluatācija diktē stikla īpašību, tai skaitā tā biezuma, izvēli.

stiklu deformācijas

  >>>

Stiklotas fasādes siltumcaurlaidība Ucw

Stiklotai fasādei siltumcaurlaidību Ucw (curtain wall) rēķina atbilstoši EN ISO 12631, kurā tiek ņemti vērā vairāk iespējamie mainīgie kā loga Uw aprēķinā. Ne tikai loga rāmis, vērtne un tā stiklojums, bet arī fasādes konstrukcija un iespējamās fasādes necaurskatāmās zonas, paneļi.

stiklotas fasādes konstrukcija ar logu

  >>>

Siltumnīcas

Siltumnīca nodrošina saimniecības pašpietiekamību ar pašaudzētiem, ekoloģiskiem pārtikas produktiem, turklāt arī audzēšanai piemērotais periods siltumnīcā ir garāks, salīdzinot ar klaja lauka apstākļiem.

Siltumnīca

  >>>

Logu palodzes

Loga āra palodzes ir nozīmīgas ne tikai attiecībā uz mājas izskatu, bet tās arī veic lietus ūdens novadīšanu projām no loga un attiecīgā mūra un novērš iespējamo ūdens kaitējumu ēkas fasādei.

loga palodzes

  >>>

Termiskie tilti

Par termiskajiem tiltiem sauc trūkumus jeb nepilnības konstrukcijās un siltinājumā - ēkas energoefektivitātē.
Termiskie tilti rada enerģijas zudumus, un tajos var veidoties kondensāts ar attiecīgu labvēlīgu vidi pelējumam, sēnītēm. Termiskie tilti var būt punktveida, līniju vai atsevišķa laukuma formā.
Termiskie tilti

  >>>

Sijas un to tipi

Pārsegumu siju režģis sastāv no pasijām, sijām un palīgsijām. Sijas mēdz būt dažāda materiāla un šķērsgriezuma.

koka un metāla sijas

  >>>

Logi

Dažādu vēršanas veidu, ar saviem funkcionalitātes, siltumizolācijas, skaņas izolācijas, drošības un citas prasībām.

logi

  >>>

Plastmasas logu un durvju sistēmas

Plastmasas rāmja logiem ir ļoti laba cenas/veiktspējas attiecība, tie ir noturīgi pret saules un lietus ietekmi un ir viegli kopjami.
plastmasas logs

  >>>